slide slide show slide show

Pozvánky na oslavu narozenin

Pozvánka na oslavu narozenin může vypadat různě. Avšak vytvořit pozvánku na oslavu narozenin, která by skutečně zaujala, je poměrně obtížné.  Proto jsme pro Vás vytvořili několik šablon pozvánek s velice pěknými vzory. Tyto šablony pozvánek naleznete níže. Jedná se o vzory pozvánek na oslavy, jsou tedy přímo připravené na doplnění texty o Vaší oslavě. Tyto šablony mají moderní a dynamický vzhled.

Každá pozvánka je barevně laděna do určitého stylu. Od pozvánky pestrobarevné, pozvánky s převládajícími 3 barvami, až po pozvánku, na které převládají barvy pouze 2.  Nejedná se tedy pouze o vzory pozvánek pro děti, nýbrž zde naleznete i vzory pozvánek pro dospělé. Vámi vybranou šablonu stačí stáhnout, doplnit text a vytisknout. Druhá možnost je text na pozvánce na oslavu narozenin vyplnit až po vytisknutí. Taková pozvánka má pak zase své kouzlo v tom, že je její text psaný ručně. Vzor pozvánky narozenin je tedy pak velice příjemně doplněn.

Šablony pozvánek na oslavu narozenin - tedy vzory pro použití - stáhnete kliknutím na text „stáhnout pozvánku“ u konkrétní pozvánky. Doufáme, že se Vám naše šablony pozvánek na oslavy narozenin i text líbí. Pakliže Vás alespoň jedna pozvánka na oslavu narozenin zaujala, můžete náš web doporučit i svým známým a udělat jim tam pozvánkou radost. Naše pozvánky stále doplňujeme dalšími vzory a texty, které jsou rovněž zdarma.

 

Pro stažení požadované pozvánky na oslavu narozenin klikněte pravým tlačítkem myši na stáhnout pozvánku a zvolte "Uložit cíl/odkaz jako..." (přesné znění se může lehce lišit dle typu Vašeho prohlížeče).

                          

                                                                                   

                                           Pozvánka              

                        stáhnout pozvánku                                                 stáhnout pozvánku

                         

 

                              

                                  

                        stáhnout pozvánku                                                stáhnout pozvánku                        

  

 

                                                                                                                

                                          

                                                                 stáhnout pozvánku                                    

 

     Ale nezapomínejte - i přesto, že jsou pozvánky častou součástí oslav, nejdůležitější je vždy program oslavy! Bez něho bude oslava vždy pouhou všední událostí, která hosty rozhodně příliš nepobaví. Více informací o možnostech programu naleznete v levé části menu.