děti slide slide show děti

Narozeninová oslava pro děti

Narozeninová oslava pro děti může vypadat různě. Jednou z možností je dekorace prostor a narozeninové občerstvení s dortem. Další možností je narozeninová oslava, která zahrnuje i zábavný program pro děti. Právě možnost s programem se stále častěji stává běžnou součástí oslav pro děti (a to nejen Praha a okolí). Přeci jen pouhé občerstvení děti příliš nepobaví. Navíc narozeninová oslava pro děti se slaví jen jednou do roka, čili i z finančního hlediska je program dostupný skutečně každému. Program narozeninové oslavy je zvolený tak, aby se dětem opravdu líbil. Je přizpůsobený jejich věku, povaze, atd. Možností zábavy na narozeninové oslavě je veliké množství, nicméně mezi nejoblíbenější patří určitě tyto:

  

Dětská diskotéka

Diskotéka pro děti v našem pojetí neznamená jen tanec, ale i mnoho populárních her či soutěží. Děti se tedy narozeninové oslavy aktivně účastní, což se dětem velmi líbí. Narozeninová oslava je tvořena diskotékou pro děti s největšími hity. Děti tak mají možnost si na známé písně společně s animátorkou zatančit. Vše je doplněno spoustou barevných efektů pro děti, které si zaručeně získají dětskou pozornost na oslavě. Chybět v programu nebude ani speciální umělá mlha s vůní pro děti. Další část je pak tvořena zábavnými hrami a soutěžemi, v nichž děti vyhrávají různé sladkosti, které milují. Kombinace hudby, tancování a zábavných her vytvoří na narozeninové oslavě tu pravou zábavu. Díky zkušené animátorce děti zažijí pořádnou porci zábavy!

 

                                                                            

Klaun

U nás jsou klauni zkušenými herci, kteří za sebou mají nespočet vystoupení. Na narozeninové oslavy se pečlivě připravují secvičením různých humorných situací.  Ale při narozeninové oslavě pro děti najde uplatnění i situační improvizace. Děti nejsou při oslavě pasivními diváky, ale jsou klaunem do celého vystoupení zapojeny. Tato možnost se oslavy aktivně účastnit se liší od mnohých klaunských vystoupení a je mimo jiné důvodem, proč jsou naši klauni tak oblíbeni. Intenzita líčení klaunů je volena dle stáří dětí na narozeninové oslavě, jelikož malé děti se příliš nalíčených klaunů spíše bojí.
Nicméně tvrdíme, že k zábavě dětí neslouží kostým, nebo líčení, ale především zkušenosti a schopnost klaunů děti rozesmát svým projevem.

 

 

 

Kouzelník

Profesionální kouzelník, jenž má za sebou celou řadu vystoupení (nejvíce Praha), předvede show, která se odehrává přímo mezi dětmi. Toto přináší veliký rozdíl ve vnímání narozeninové show. Děti tak kouzla lépe uvidí, ale zároveň jsou do programu show zapojovány a aktivně se jí mohou účastnit. Toto pro děti znamená obrovský zážitek z celé narozeninové oslavy.

 

 

 

Malování na obličej

Malováním na obličej je možné doplnit zde uvedené programy, nebo je možné jej na narozeninové oslavě pořádat samostatně. Při malování se pomaluje celý, či část obličeje. Motiv na obličeji většinou vydrží několik hodin. K jeho torbě jsou požívány pouze profesionální, zdravotně nezávadné a vodou omyvatelné barvy. V průběhu narozeninové oslavy si pak děti mohou sami zvolit některý z motivů pro děti a ten jim umělkyně na oslavě vytvoří. Namalovat je možné celou řadu populárních motivů. Na narozeninové oslavě to jsou často spiderman, kočka, lev, motýl či různé květiny.

 

 

Modelování balónků

Modelováním balónků je možné doplnit výše uvedené programy, či jej lze samozřejmě na narozeninové oslavě pořádat samostatně. Pro děti jsou pak ze speciálních modelovacích balónků vytvářena různá zvířátka, nebo dokonce předměty. Tyto balónky děti obdrží jako dárek a odnáší si je z narozeninové oslavy s sebou domů. Děti pak mají z oslavy nejen jedinečné zážitky, ale rovněž i hračky.

 

Program vždy přizpůsobíme konkrétní narozeninové oslavě – tedy stáří dětí,  počtu dětí i prostředí, kde se bude oslava pro děti odehrávat.

 

 

 Klikněte níže a zašlete nám nezávaznou poptávku – dopřejte dětem zábavnou narozeninovou oslavu!