děti slide slide show děti

Malování na obličej

Malování na obličej neboli facepainting vždy u dětí budí obrovský zájem. Naše umělkyně malování zvládají skutečně na jedničku. To je také jedním z důvodů, proč se opakovaně účastní různých festivalů, oslav, či dětských dnů po celé ČR.

                                           malování na obličej - poptávky

Při tomto malování dochází k pomalování celého, nebo části dětského obličeje. Vytvořený motiv na obličeji vydrží několik hodin a na jeho tvorbu umělkyně používají pouze kvalitní, zdravotně nezávadné a vodou smyvatelné barvy na obličej.

                                     malovaní na obličej           malování na oblicej

V průběhu této velice oblíbené části dětských oslav si děti mohou sami zvolit některý z vybraných motivů a ten jim umělkyně během několika málo minut na obličeji vytvoří. Na obličej lze namalovat stovky populárních motivů. Mezi ně se řadí například malování pohádkových motivů a zvířecích motivů. U dětí mezi nejoblíbenější určitě patří spiderman, tygr, kočka, motýl či různé květiny.

                                             malování na obličej - malířka

Naše umělkyně jsou profesionálními malířky a jejich výtvarné nadání bylo oceněné i v několika zahraničních soutěžích. Mají tedy za sebou několikaletou praxi malování na obličej a pravidelně se účastní i různých seminářů s novými postupy, či technikami v samotném kreslení. Toto vše je tedy zárukou, že malování všechny přítomné včetně dětí skutečně zaujme.

 

Pokud chcete dětem dopřát skutečný zážitek v podobě spousty barev a nádherných motivů, pak klikněte níže a zašlete nám nezávaznou poptávku! 

 

                                                malování na obličej - poptávka