slide slide show slide show

Kouzelník

Kouzlení v našem pojetí dosahuje zcela nových rozměrů! Žádné fádní triky a nudná show. Kouzelník předvede velké množství působivých magických čísel. Vše se navíc odehrává přímo mezi diváky, díky čemuž celé vystoupení všechny přítomné doslova vtáhne do děje!

 S námi již nebudete sledovat vystoupení, které se odehrává několik metrů od vás, a vy z něj tedy takřka nic nemáte. Naše vystoupení přinese zážitek, na který jen tak nezapomenete. Tohoto jsme docílili díky konání přímo mezi diváky, kterému se říká též mikromagie. Právě toto přináší obrovský rozdíl ve vnímání celé show. Neznamená to však pouze lepší „vidění“ na famózní kouzla, ale i zapojení diváků přímo do show.  

Kombinace mikromagie a dokonalosti v provedení pak přinese obrovský zážitek z celé show – a to v případě kouzel samotných, zapojení přítomných do show, či spousty zábavných situacíV průběhu vystoupení zahlédnete například kouzla s mincemi, hracími kartami, bankovkami, či prsteny. Ovšem často kouzelník k trikům používá i další předměty, které si může od diváků vypůjčit. 

 

Zašlete nám níže poptávku a proměňte svou oslavu ve svět plný kouzel, iluzí a magie, ale především zábavy!