děti slide slide show děti

Klauni / klaun

Klaun předvede nejen zábavnou show plnou vtipných situací, vymodeluje balónky pro děti, ale především děti skutečně rozesměje. 

 

Naši klauni jsou profesionálními herci a mají za sebou nespočet vystoupení. Na svá vystoupení se vždy pečlivě připravují secvičením různých zábavných situací. V představení klauna ovšem najde své uplatnění i situační improvizace. Děti nejsou pouhými diváky, ale jsou klaunem do celého vystoupení zapojovány. Právě možnost aktivně se programu účastnit se liší od spousty ostatních klaunských vystoupení a je jedním z důvodů, proč jsou naši klauni tak oblíbeni.

                               Klaun - klauni pro děti 

Klauni na svá vystoupení jezdí v pestrobarevném kostýmu, který děti vždy velice zaujme. Klaunům nechybí ani „tradiční“ červený nos. Samotná intenzita líčení klaunů je volena na základě stáří dětí, jelikož malé děti se příliš „zmalovaných“ klaunů spíše bojí – právě toto je častou překážkou v zábavě, kdy se mnozí nezkušení klauni marně potýkají se skutečností, jak děti rozesmát. Ovšem celkově jsme toho názoru, že k zábavě dětí neslouží kostým, či líčení, ale především zkušenosti a schopnost klaunů děti rozesmát pouhým projevem.  

                                     Klaun / klauni - poptávka

Do vystoupení klaunů může být zařazeno i velice oblíbené modelování balónků. Přímo před očima dětí pak klauni vytváří různá zvířátka, či hračky pro děti. Tyto výtvory děti od klauna obdrží jako dárek a odnáší si je s sebou z oslavy. Klauni však mohou celý program přizpůsobit různým okolnostem jako je například klauní program vhodný pro holky, nebo naopak klauní program na oslavu, kde převažují kluci.

  

Chcete dětem dopřát oslavu plnou zábavy a pořádně je rozesmát? Pak klikněte níže na nezávaznou poptávku a pobavte děti skutečným klaunem!

                                                  

                                      Klaun, klauni - poptávka