děti slide slide show děti

Dětský kouzelník

Kouzelník pro děti podobně jako kouzelník pro dospělé předvádí svůj um rovněž mezi diváky. Děti pak zažijí spousty dokonalých triků a zábavy. Celá show je často završena modelováním balónků, které děti dostávají jako dárek. Ve výsledku celé vystoupení dětské diváky doslova vtáhne do děje!

 Náš kouzelník předvede show, která se odehrává přímo mezi dětmi. Právě toto přináší obrovský rozdíl ve vnímání celé show. Děti tak nejen na samotná kouzla lépe uvidí, ale rovněž jsou do show zapojovány a aktivně se jí tedy účastní. Toto ve výsledku pro děti znamená obrovský zážitek z celé show – a to ať už se jedná o kouzelnické triky, zapojení dětí do show, či nespočet zábavných situací

 Show může trvat dle Vašich přání, ale nejčastěji má délku 30 až 60 minut. V závěru kouzelník přímo před dětmi ze speciálních modelovacích balónků vytváří zvířátka, či různé předměty a rozdává je dětem. Děti tedy pak mají z celého vystoupení nejen jedinečný zážitek, ale rovněž i hračku, kterou si odnášejí s sebou domů.

 

 Pokud chcete děti ohromit nápaditými kouzly a dopřát jim zároveň pořádnou dávku zábavy, pak je náš profesionální kouzelník ideální volbou. Klikněte níže na nezávaznou poptávku a dopřejte dětem zážitek, na který pravděpodobně nezapomenou!