děti slide slide show děti

Animátorka a hry

Naše animátorky znají spoustu zábavných her a soutěží pro děti. Díky svým bohatým zkušenostem umí děti skutečně zaujmout a pořádně pobavit. Oslava je pak pro děti velikým zážitkem!

 

Animátorky mají mnohaletou praxi mezi dětmi a pedagogické vzdělání pro práci s dětmi. Dále se pravidelně účastní různých workshopů a kurzů, čili to s dětmi opravdu umí J. Animátorky jsou na dětských oslavách velice oblíbeni – to vše i z důvodu, že nejen děti baví různým zábavným programem, ale i plní roli jakéhosi průvodce celou oslavou. Mohou tedy dětem například předat dort, dárky, či se o ně celou oslavu starat 

 

S sebou si animátorky vozí několik různých pomůcek a hraček. Tyto pomůcky patří u dětí mezi skutečně nejoblíbenější. Při volbě programu pro děti animátorka zohledňuje věk dětí, jejich počet i převaha holek či kluků – daný program je tak skutečně ušitý na míru dané oslavě. I toto je jeden z důvodů, proč děti po oslavě nechtějí nechat naše animátorky odejít J  

 

Animátorky na našich oslavách jsou však „multifunkční“ a zvládají i velice oblíbené malování na obličej či modelování zvířátek a předmětů z modelovacích balónků. Právě při doplnění některou z těchto zábavných činností děti zaujme oslava ještě více. Přesná podoba programu animátorky na oslavě se odvíjí od Vašich přání.

 

Pokud chcete pro děti mít oslavu plnou různých her a soutěží, kterou provází animátorka, pak níže klikněte na poptávku a dopřejte tak dětem pořádnou porci zábavy!