děti slide slide show děti

Dětská dekorace a jiné

Každá dětská oslava by měla zdobit alespoň základní pestrobarevná dekorace. K přípravě dekorace Vás mohou inspirovat tipy níže, či je možné využít přímo našich služeb a nechat si tak prostory vyzdobit stylovou dekorací bez práce.

V případě zábavných programů pro děti se neomezujeme pouze na zábavné programy uvedené v levé části menu (dětská oslava), ale i na spoustu dalších. Tím je např. tvorba bublin, šermířské show, až po různé atrakce. Mezi nejoblíbenější atrakce se řadí dětský skákací hrad, či skluzavky a trampolíny.

Jak již bylo k dekoraci napsáno v samotném úvodu, měla by být součástí každé dětské oslavy. Právě dětská oslava si žádá velké množství barevných kombinací. Je také velice oblíbené oslavy ladit do určitého stylu. Tím může být třeba styl námořníků, styl šmoulů, styl princezen (především pro holky), či styl fotbalový (především pro kluky).

Na výzdobu prostor doporučujeme používat nejen klasické balónky, ale i různé barevné girlandy, lampióny, stuhy či další vhodné předměty k danému stylu celé oslavy. Možností je opravdu spousta. Pokud máte zájem, můžeme Vám dekoraci navrhnout dle přání a i ji vhodně sladit.

                                    

Girlandy poskytují prostorově výrazný efekt a to navzdory původním rozměrům, které jsou o velikosti pouze několika málo cm. Na trhu je celá řada girland různých délek a barevného ladění. Výhoda girland spočívá i v jejich snadné a rychlé instalaci (např. o rychlosti nafukování několika balónků se příliš hovořit nedá). Ze složené girlandy se odstraní ochranný obal a poté jen stačí jí za určené konce roztáhnout a uvázat dle potřeby. Po ukončení oslavy rovněž lze girlandu opět složit do původní podoby, čili ji tak opakovaně použít i u některé z oslav příštích.

Balónky jsou klasickou dekorací oslav. Nejčastěji se plní vzduchem, hélium se již využívá méně. To především z důvodu poměrně vysoké ceny za plnění. Ovšem přiznejme si narovinu, že když se balónek nevznáší volně ve vzduchu, není to ono. Na trhu je v současné době velké množství různých „party setů“ s balónky a héliovou bombou. Nicméně tyto sety jsou značně předražené. Pakliže se tedy rozhodnete pro balónky s héliem, doporučujeme zakoupit plynovou bombu zvlášť a to od speciálních prodejců. Řešením je také využít služeb našich, kdy Vám k zakoupenému plynu u nás (za velice nízké ceny) naplníme balónky zdarma.

 

 

Ať se již rozhodnete připravit si oslavu sami, nebo s využitím našich služeb, nezapomeňte, že hlavní a očekávanou částí oslavy je především zábavný program – pouhá dekorace s občerstvením je sice pěkná, ale nikoho rozhodně nepobaví! Od zábavy tu je program! Přejeme vydařenou oslavu :-)