slide slide show slide show

Dekorace a jiné

Každou oslavu by měla zdobit alespoň decentní dekorace. K dekoraci Vás mohou inspirovat tipy níže, či můžete využít přímo našich služeb a nechat si tak prostory vyzdobit stylovou dekorací přímo od nás.

U oslav také přijde vhod zapůjčení vybavení a nábytku. Tímto jsou nejčastěji židle, stoly a v létě zvláště potřebné zahradní párty stany. Toto vybavení nejčastěji zapůjčujeme v letních měsících, kdy se těší velké oblibě různé garden party. Avšak zapůjčit na Vaši oslavu můžeme téměř cokoliv, co se na oslavách běžně používá.

V případě zábavných programů se neomezujeme pouze na programy uvedené v levé části menu, ale i na spoustu dalších. Tím je např. vystoupení různých kapel, moderátorů, imitátorů, až po různé atrakce. Mezi nejoblíbenější atrakce se řadí elektrický býk, trampolína a nafukovací sumo hřiště.

Jak již bylo k dekoraci napsáno v samotném úvodu, měla by být součástí každé oslavy. Avšak nemusí rovnou zářit všemi barvami. Velké množství pestrých barev spíše necháme k oslavě dětské. Bohatě stačí převládající barvy dvě či tři. Často jsou také oslavy laděny do určitého stylu. Tím může být třeba námořnický, retro, mafia, nebo havajský styl.

Na výzdobu prostor doporučujeme používat nejen „ohrané“ balónky, ale i různé girlandy, lampióny, stuhy či další vhodné předměty k danému stylu celé oslavy. Možností je opravdu spousta.

Právě girlandy poskytují prostorově výrazný efekt a to navzdory původním rozměrům, které jsou o velikosti pouze několika málo cm. Na trhu je celá řada girland různých délek a barevného ladění. Výhoda girland spočívá i v jejich snadné a rychlé instalaci (např. o rychlosti nafukování několika balónků se příliš hovořit nedá). Ze složené girlandy se odstraní ochranný obal a poté jen stačí jí za určené konce roztáhnout a uvázat dle potřeby. Po skončení oslavy je rovněž možné girlandu opět složit do původní podoby, a lze ji tak opakovaně použít i u některé z oslav příštích.

Balónky jsou klasickou dekorací oslav. Nejčastěji se plní vzduchem, hélium se již využívá méně. To především z důvodu poměrně vysoké ceny za plnění. Ovšem přiznejme si narovinu, že když se balónek nevznáší volně ve vzduchu, není to ono. Na trhu je v současné době velké množství různých „party setů“ s balónky a héliovou bombou. Nicméně tyto sety jsou značně předražené. Pakliže se tedy rozhodnete pro balónky s héliem, doporučujeme zakoupit plynovou bombu zvlášť a to od speciálních prodejců. Řešením je také využít služeb našich, kdy Vám k zakoupenému plynu u nás naplníme balónky zdarma.

Lampiony se často používají především v létě při různých garden party. Oheň z lampionů zvýrazní příjemnou atmosféru teplých nocí. Jediná jejich nevýhoda spočívá v jejich snadném vzplanutí, které se může rozšířit i na okolní předměty či dokonce stavby. Proto pakliže se již rozhodnete pro zpestření oslavy těmito svítidly, dbejte na jejich správné umístění a častou kontrolu.

Ať se již rozhodnete připravit si oslavu sami, nebo s využitím našich služeb, nezapomeňte, že hlavní a očekávanou částí oslavy je především zábavný program – pouhá dekorace s občerstvením je sice pěkná, ale nikoho rozhodně nepobaví! Od zábavy tu je program! Přejeme vydařenou oslavu :-)